Ajanda Hakkında

AjanAjanda Türkçe kaynaklarda bulunmayan diyetler, maskeler, saç bakım ipuçları, pratik zayıflama ipuçları, doğal ve dengeli beslenme bilgilerini kısacası sağlık ve güzellik sırlarını özgün kaynaklardan derleyip sizlerin kullanımına sunan bir haber blogudur. Haziran 2014 yılında yayın hayatına başlamış olup 120’den fazla makale yayınlamıştır. Hazırlanan içeriklerin akademik literatür ve geleneksel yöntem sentezi, alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup, içeriğe uygun görsellerle hızlı özetler sunmaya gayret gösteriyoruz. İnternet kaynaklı güvenilir olmayan bir çok klişe bilginin paylaşıldığı ve bizim oldukça önem verdiğimiz bu alanda yaptığımız paylaşımların kullanıcı yorumlarını yabancı kaynaklardan araştırıp çeşitli ön kabul testlerinden geçiriyoruz.

Bu açıdan paylaşım sıklığımız az olmakla beraber fazla ve güvenilir olmayan bilgi yerine “az ama özgün paylaşımlar” ilkesiyle yayın hayatına sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerle büyük motivasyon kazanıp hız kesmeden devam ediyoruz. Paylaştığımız yöntemlerin problem odaklı olması yerine çözüm odaklı ve pratik & kolay uygulanabilir olmasına da ayrıca hassasiyet gösteriyoruz. Yaptığımız işin sorumluluğunun bilincinde olduğumuzu hatırlatarak acil şifalar diliyoruz.

Not: Sitemizde bulunan sponsor bağlantılar anlaşmalı olduğumuz yayıncı kuruluşun üçüncü parti firmalarından temin edildiğinden, sitemiz yapmış olduğunuz alışverişlerle ilgili olarak bir sorumluluk kabul etmez.

AjanAjanda.Com Yönetimi