Elvin Deluxe Hotel

Yaz Tatili Yapmak Şimdi Daha Kolay

Yaz tatili, iple çektiğimiz günlerdir. Bütün bir sene yorulduktan sonra, şöyle bir plaj keyfi fena olmaz. Ailece gidebileceğimiz, muhafazakar ve İslami özellikli oteller, özel plaj hizmeti sunmaktadır. Özellikle bayanlar için özel yer ayırıyorlar. Bu nedenle, yeni evlenen ve İslami otel hizmet arayanlar için, İslami otel seçenekleri sunulmaktadır. İnternet, lcd tv, duş ve kahvaltı gibi birçok seçenekleri en iyi şekilde sunan bu firmalar, inancına göre tatil yapmak isteyenler için, hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

TESETTÜRLÜ YAŞAMI TARZ EDİNENLER İÇİN TESETTÜRLÜ OTEL SEÇENEKLERİ

İslami yaşamı tarz edinen ve tesettürlü yaşamı seçenler için, plaj, havuz, sauna, hamam, alışveriş merkezleri, mescit ve spor merkezleri, özel olarak tasarlanmıştır. Muhafazakar olarak tanımlanan insanlarımız için, özel muhafazakar otel seçenekleri, en mutlu günlerinde en iyi hizmeti vermektedirler. Avrupai otel tarzından tamamen farklı olan ve İslami özellik taşıyan oteller, huzur içinde bir tatil için en iyi hizmet seçenekleri sunulmaktadır. Otopark seçenekleri ve daha birçok hizmet seçenekleri, müşteri memnuniyetine göre düzenlenmiştir.

AİLECE RAHAT BİR TATİL GEÇİREBİLİRSİNİZ

Aileniz için en iyi ortamı tercih etmek, çok önemlidir. Bu nedenle, tatil yapmak isteyenler için en etkili tatil seçenekleri tercih edilmektedir. Bu konuda uzman olan tesettür otel seçenekleri, sizler için özel tasarlanmıştır. Alkolsüz ve haremlik, selamlık olan bu oteller, mutlu ve huzurlu bir tatil hizmeti sunmaktadır. Mescit, kafeler ve dinlenme yerleri, özel tesettür kurallarına göre dizayn edilmiştir. Bu nedenle, yeni evli çiftleri güvenle gönderebilirsiniz. Yeni evli çiftler için, aile hamamları ve bayanlar için özel havuzlar, özel olarak tercih edilmektedir. Havuz ve plaj hizmetlerinde, bayanların haşama giymesi zorunludur. Bu şekilde, tesettürlü bir tatil hizmeti sunulmuş olur.

Huzur içinde, bütün bir yılın stresini atmak için, en iyi seçenek, inancınıza göre otelleri tercih etmenizdir. Aile tarzı oteller, aradığınız huzurlu tatil anlayışı için, en iyi seçenektir diyebiliriz. Otel tasarımı ve dizaynı, özel tesettür kurallarına göre yapıldığı için, odalarda ve diğer yerlerde, rahatlıkla ikamet edebilirsiniz. Temizlik hizmeti ise, profesyonel ekiplerce, işin uzmanı elemanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.