Çocuk Gelişimi ve çocuk eğitimi için Eğitici Oyuncak, Kitap ve Materyaller

Konu çocuklarınız olunca tüm öncelikleriniz değişir. Onlar için en faydalısını ve en iyisini planlamakla geçer zamanınızın çoğu. Çocukların gelişim sürecini sağlıkla tamamlayıp sosyal hayata kolay adapte olan bireyler olarak onları topluma kazandırmanın yolu eğitimden geçer. Uzmanlar eğitim sürecinde yaparak ve yaşayarak öğrenmenin önemine sürekli vurgu yapmaktadır. Siz de çocuklarınız için yaratıcıklarını inşa edebilecekleri çok çeşitli fiziksel aktivite merkezleri, bilimsel zeka oyunları, eğitici oyuncaklar, dikkat güçlendirici, duyu bütünleyici aksesuarlar sunan duyumarket.com.tr ’yi ziyaret ederek onların aktif öğrenmelerine katkıda bulunacak binlerce çeşit aksesuar ve oyuncaktan birini anında sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca çocuklarınızın okuma yazma becerilerine katkılar sunacak çocuk kitapları, eğitim setleri ve özel tasarım kırtasiye malzemelerini de Duyu Market websitesi üzerinden temin edebilirsiniz.
Çocuklarda meydana gelebilecek akıl yürütme ve çeşitli matematiksel çıkarımlar yapabilmenin önüne geçebilecek disleksi problemiyle başa çıkmanıza da yardımcı olacak materyalleri de duyumarket’te bulabileceksiniz.

Odaklanma, özgüven, karar verme, planlama ve sonuç olarak tüm bunları işlevselleştirip uygulayabileceği çevre ve insan sağlığına hassasiyeti olan puzzle ve eğitici oyuncaklar yetişkinler için bile ilgi çekici görünüyor.

Matematiksel ve sayısal zeka yönünden onlara pratik, eğlenceli temalar katacak bilim setleri ve zeka oyunlarını keşfetmelerine müsaade edin. Siz de bu sayede günümüz yapısalcı eğitim sisteminin temel felsefelerinden olan “öğrenmeyi öğrenme” prensibini uygulamalı bir biçimde çocuklarınıza katmanın keyfini sürün. Unutmayın eğitim çocukları yarınki yaşama hazırlama yolu değildir, eğitim yaşamın kendisidir.

5 1 oy
Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments